Friday 9 February

English Football League – Championship

20:45 Millwall V. Cardiff City

English Football League – League Two

20:45 Cambridge United V. Lincoln City

Saturday 10 February

English Premier League

13:30 Tottenham Hotspur V. Arsenal

16:00 Everton V. Crystal Palace

16:00 Stoke City V. Brighton and Hove Albion

16:00 Swansea City V. Burnley

16:00 West Ham United V. Watford

18:30 Manchester City V. Leicester City

Scottish FA Cup

13:15 Celtic V. Partick Thistle

16:00 Cove Rangers V. Falkirk

16:00 Dundee V. Motherwell

16:00 Heart of Midlothian V. St. Johnstone

16:00 Kilmarnock V. Brora Rangers

16:00 Morton V. Dumbarton

English Football League – Championship

13:15 Barnsley V. Sheffield Wednesday

13:30 Sheffield United V. Leeds United

16:00 Bolton Wanderers V. Fulham

16:00 Brentford V. Preston North End

16:00 Bristol City V. Sunderland

16:00 Derby County V. Norwich City

16:00 Ipswich Town V. Burton Albion

16:00 Middlesbrough V. Reading

16:00 Nottingham Forest V. Hull City

16:00 Wolverhampton Wanderers V. Queens Park Rangers

English Football League – League One

16:00 AFC Wimbledon V. Northampton Town

16:00 Blackburn Rovers V. Oldham Athletic

16:00 Blackpool V. Walsall

16:00 Bradford City V. Bury

16:00 Doncaster Rovers V. Charlton Athletic

16:00 Gillingham V. Peterborough United

16:00 MK Dons V. Portsmouth

16:00 Oxford United V. Bristol Rovers

16:00 Rochdale V. Fleetwood Town

16:00 Scunthorpe United V. Rotherham United

16:00 Shrewsbury Town V. Plymouth Argyle

16:00 Southend United V. Wigan Athletic

English Football League – League Two

16:00 Barnet V. Notts County

16:00 Carlisle United V. Colchester United

16:00 Cheltenham Town V. Port Vale

16:00 Coventry City V. Accrington Stanley

16:00 Crawley Town V. Grimsby Town

16:00 Crewe Alexandra V. Yeovil Town

16:00 Exeter City V. Wycombe Wanderers

16:00 Morecambe V. Chesterfield

16:00 Newport County V. Forest Green Rovers

16:00 Stevenage V. Luton Town

16:00 Swindon Town V. Mansfield Town

Scottish Championship

16:00 Livingston V. Dunfermline Athletic

Scottish League One

16:00 Alloa Athletic V. Forfar Athletic

16:00 East Fife V. Queen’s Park

16:00 Raith Rovers V. Airdrieonians

16:00 Stranraer V. Arbroath

Scottish League Two

16:00 Berwick Rangers V. Clyde

16:00 Cowdenbeath V. Stirling Albion

16:00 Edinburgh City V. Peterhead

16:00 Elgin City V. Annan Athletic

16:00 Montrose V. Stenhousemuir

English National League

16:00 Barrow V. Hartlepool United

16:00 Bromley V. Maidstone United

16:00 Dover Athletic V. Sutton United

16:00 Eastleigh V. Boreham Wood

16:00 Ebbsfleet United V. Solihull Moors

16:00 Gateshead V. AFC Fylde

16:00 Leyton Orient V. Tranmere Rovers

16:00 Macclesfield Town V. Guiseley

16:00 Maidenhead United V. Torquay United

16:00 Woking V. Chester FC

16:00 Wrexham V. FC Halifax Town

18:30 Dagenham and Redbridge V. Aldershot Town

Sunday 11 February

English Premier League

13:00 Huddersfield Town V. Bournemouth

15:15 Newcastle United V. Manchester United

17:30 Southampton V. Liverpool

Scottish FA Cup

15:30 Ayr United V. Rangers

17:30 Aberdeen V. Dundee United

English Football League – Championship

13:00 Aston Villa V. Birmingham City

Monday 12 February

English Premier League

21:00 Chelsea V. West Bromwich Albion

Tuesday 13 February

English Football League – Championship

20:45 Cardiff City V. Bolton Wanderers

20:45 Sheffield Wednesday V. Derby County

English Football League – League One

20:45 Bristol Rovers V. Rochdale

20:45 Bury V. Southend United

20:45 Charlton Athletic V. Bradford City

20:45 Fleetwood Town V. Shrewsbury Town

20:45 Northampton Town V. Gillingham

20:45 Oldham Athletic V. MK Dons

20:45 Peterborough United V. Scunthorpe United

20:45 Plymouth Argyle V. AFC Wimbledon

20:45 Portsmouth V. Blackburn Rovers

20:45 Rotherham United V. Oxford United

20:45 Walsall V. Doncaster Rovers

20:45 Wigan Athletic V. Blackpool

English Football League – League Two

20:45 Accrington Stanley V. Crewe Alexandra

20:45 Chesterfield V. Cambridge United

20:45 Colchester United V. Coventry City

20:45 Forest Green Rovers V. Stevenage

20:45 Lincoln City V. Cheltenham Town

20:45 Luton Town V. Crawley Town

20:45 Mansfield Town V. Newport County

20:45 Notts County V. Carlisle United

20:45 Port Vale V. Exeter City

20:45 Wycombe Wanderers V. Swindon Town

20:45 Yeovil Town V. Barnet

 

Load More Related Articles
Load More In Football

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also

Round-Up of the UK’s Weekend Sports News by Tim Bridge

Premier League Shock result at St James’s Park as lowly Newcastle beat Manchester Un…